GKRPA w Centrum NGO

Od października br. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zmieniła adres. Do tej pory członkowie komisji spotykali się i pracowali w pomieszczeniach przy Straży Miejskiej, teraz miejscem ich spotkań będzie gminne Centrum NGO przy Alei Konstytucji 3-go Maja 11 w Środzie Śląskiej.

Pomieszczenie, w którym do tej pory spotykali się członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zostało przejęte przez Straż Miejską. Wcześniej mieściła się tutaj siedziba Klubu Seniora, który także przeniósł się do gminnego Centrum NGO zarządzanego przez Dom Kultury w Środzie Śląskiej. Teraz również tam będą się odbywać spotkania zespołu ds. orzecznictwa i posiedzenia plenerowe Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Przypominamy, iż posiedzenia plenarne komisji odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca od godz. 15:30, a zespół ds. orzecznictwa spotyka się w każdy kolejny czwartek. – Sala konferencyjna w Centrum NGO to dla nas zmiana na lepsze, bardziej komfortowe warunki, dostosowane także do osób niepełnosprawnych – uważa Jolanta Stanek, przewodnicząca GKRPA w Środzie Śląskiej. – Dziękujemy Panu Burmistrzowi za tę inicjatywę, aby poprawić nasze warunki pracy w komisji – dodaje Jolanta Stanek.