Bezpłatna terapia dla osób uzależnionych oraz współuzależnionych w Centrum NGO

Gmina Środa Śląska wraz z Fundacją Centrum Terapii i Rozwoju zaprasza na bezpłatną terapię dla osób uzależnionych oraz współuzależnionych – „Nie jesteś sam” 🧡