Jesteś tutaj:
Środa Śląska > Aktualności > Bezpłatna terapia dla osób uzależnionych oraz współuzależnionych w Centrum NGO
Bezpłatna terapia dla osób uzależnionych oraz współuzależnionych w Centrum NGO
Gmina Środa Śląska wraz z Fundacją Centrum Terapii i Rozwoju zaprasza na bezpłatną terapię dla osób uzależnionych oraz współuzależnionych – „Nie jesteś sam”
Projekt.: „Opracowanie i wdrożenie e-usług dla społeczeństwa w Gminie Środa Śląska Etap II”, nr RPDS.02.01.01-02-021/16-00 dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.