Karty Aglomeracyjne dla mieszkańców Gminy Środa Śląska czekają na odbiór

Karty Aglomeracyjne dotarły już do naszego urzędu i czekają na odbiór przez mieszkańców!

Inicjatywa realizowana jest od 2022 roku przez Stowarzyszenie Aglomeracja Wrocławska, które zrzesza 28 gmin i jeden powiat, dążąc do wspólnego rozwoju regionu. Dzięki Karcie Aglomeracyjnej mieszkańcy zyskują jednorazowy dostęp do specjalnych ofert u Partnerów Programu.

Karta Aglomeracyjna uprawnia do 50% zniżki na wejście do wielu obiektów, m.in.:

Karty Aglomeracyjne dla mieszkańców Gminy Środa Śląska są bezpłatne i czekają na odbiór w pokoju 8B Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej w godzinach pracy urzędu. Liczba kart jest ograniczona.

Użytkownikiem Karty Aglomeracyjnej może być osoba pełnoletnia zameldowana na stałe lub czasowo w Gminie Środa Śląska lub dziecko pozostające pod jej opieką prawną. Program obowiązuje do 31 grudnia 2025 roku.