„Kochaj czynem” – odwiedziny harcerzy

      „Kochaj czynem” – z takim przesłaniem Urząd Miejski odwiedzili harcerze z 2. Średzkiego Szczepu Harcerskiego „Cztery Strony Świata”.
Na ręce Burmistrz Elżbiety Czarnoty przekazali Betlejemskie Światełko Pokoju. To wyjątkowe wydarzenie stało się już tradycją
Dziękujemy za miłe odwiedziny.