Najpiękniejsze życzenia świąteczne dla mieszkańców Gminy

Drodzy Mieszkańcy,

W tym magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia
pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia:
świat białych, pachnących choinką,
pełnych czarów i piękna,
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.
Niech przyniosą one radość i wzruszenie
oraz wzajemną życzliwość i optymizm
w nadchodzącym Nowym Roku.

Życzenia składają burmistrz Elżbieta Czarnota oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej Andrzej Bielski.