Drodzy Mieszkańcy,
W tym magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia
pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia:
świat białych, pachnących choinką,
pełnych czarów i piękna,
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.
Niech przyniosą one radość i wzruszenie
oraz wzajemną życzliwość i optymizm
w nadchodzącym Nowym Roku.Życzenia składają burmistrz Elżbieta Czarnota oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej Andrzej Bielski.