Najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia.
Niech te Święta będą czasem odpoczynku, rodzinnego ciepła i budzącej się do życia nadziei.
Wielu powodów do uśmiechu, pomyślności w codziennych sprawach i nieustającej wiary w dobro.

Burmistrz Środy Śląskiej Elżbieta Czarnota z pracownikami
Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Bielski z radnymi