Odbiór odpadów wielkogabarytowych – 15 marca

Przypominamy, że w najbliższą sobotę 15 marca odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych realizowany przez firmę FBSerwis. Prosimy o ich wystawienie nie wcześniej niż na 48h przed planowanym odbiorem. 

Informujemy jednocześnie, że sobotni odbiór gabarytów będzie ostatnim w tym kwartale. Od kwietnia urząd będzie obowiązywać nowa umowa z firmą, na podstawie której odbiór odpadów gabarytowych będzie odbywał się raz na kwartał.