Organizacja bezpłatnych przewozów pasażerskich na II turę wyborów Prezydenta RP

Burmistrz Środy Śląskiej informuje, że na II turę wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wyznaczonych w niedzielę 1 czerwca 2025 r. zorganizowane będą bezpłatne przewozy pasażerskie dla wyborców ujętych w spisie wyborców w stałym obwodzie głosowania położonym na terenie gminy, zgodnie z załączonym rozkładem jazdy.