Przypominamy – 14 czerwca odbiór odpadów gabarytowych z terenu miasta

Przypominamy, że w sobotę 14 czerwca odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych z terenu miasta Środa Śląska. Prosimy o wystawienie gabarytów nie wcześniej niż w piątek wieczorem (13 czerwca).

Przypominamy, że odbiór dotyczy wyłącznie mieszkańców miasta Środa Śląska – dla terenów wiejskich obowiązują osobne terminy.

Dziękujemy za współpracę i wspólne dbanie o porządek w naszym mieście.