Rajd rowerowy „Powitanie wiosny” już 29 marca!

Rajdy rowerowe, których inicjatorem jest Klub Turystyki Wszelakiej w Środzie Śląskiej, mają już swoją tradycję. Od pewnego czasu i my aktywnie włączamy się w ich organizację i tak będzie również z rajdem rowerowym “Powitanie wiosny”.

Wraz z pozostałymi współorganizatorami zapraszamy do udziału we wspólnej przejażdżce w sobotę 29 marca. Zaplanowano dwie trasy – rekreacyjną o długości 12 km oraz bardziej wymagającą, która wyniesie ok. 60-70 km. Obie grupy spotkają się w Krynicznie, gdzie dla rajdowców wiele atrakcji, a także smaczny poczęstunek, przygotuje Sołectwo Kryniczno.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy pod nr tel. 71 39 60 777 w dni robocze w godzinach 8.00-15.00 lub mailowo pod adresem promocja@srodaslaska.pl. Udział w rajdzie jest bezpłatny.