„Roczek” Szkoły Podstawowej nr 1 w Środzie Śląskiej!

Sto lat, sto lat! 🥳🎉

Nasza Szkoła Podstawowa nr 1 w Środzie Śląskiej w piątek 25 kwietnia obchodziła swój „roczek”. W uroczystościach udział wzięli najważniejsi – uczniowie, dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy placówki. Nie zabrakło również zaproszonych gości, w tym zastępcy burmistrza Marcina Brzezińskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Bielskiego, dyrektora ZOPO Krzysztofa Perygi, naszych radnych oraz pracowników wydziału inwestycji.

Dziękujemy za ten wspólny, intensywny rok pełen nauki, wyzwań i uśmiechów. Niech każdy kolejny rok będzie jeszcze lepszy, bogatszy w doświadczenia, a szkolne mury zawsze tętnią radością i pozytywną energią.