Spotkanie burmistrz z Radnym Województwa Dolnośląskiego

Z Radnym Województwa Dolnośląskiego Mateuszem Jędrachowiczem spotkała się w poniedziałek burmistrz Elżbieta Czarnota.
Rozmowa dotyczyła przede wszystkim spraw infrastrukturalnych naszej Gminy, takich jak kwestia sygnalizacji na DK94 oraz budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Środzie Śląskiej.