Jesteś tutaj:
Środa Śląska > Aktualności > Spotkanie burmistrz z Radnym Województwa Dolnośląskiego
Spotkanie burmistrz z Radnym Województwa Dolnośląskiego
Z Radnym Województwa Dolnośląskiego Mateuszem Jędrachowiczem spotkała się w poniedziałek burmistrz Elżbieta Czarnota.
Rozmowa dotyczyła przede wszystkim spraw infrastrukturalnych naszej Gminy, takich jak kwestia sygnalizacji na DK94 oraz budowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Środzie Śląskiej.
Projekt.: „Opracowanie i wdrożenie e-usług dla społeczeństwa w Gminie Środa Śląska Etap II”, nr RPDS.02.01.01-02-021/16-00 dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.