Terenowy marsz na orientację. OSiR zaprasza do udziału!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej zaprasza aktywnych mieszkańców gminy do udziału w terenowym marszu na orientację.

Drużyny liczące od dwóch do pięciu zawodników już w najbliższą niedzielę 19 stycznia pokonają, zależnie od wybranej trasy, od 10 do 15 kilometrów ulicami miasta. Na najlepsze zespoły czekają dedykowane puchary.

Uwaga! Zapraszamy do udziału również najmłodszych uczestników z rodzicami lub opiekunami. Nie trzeba zaliczyć wszystkich punktów trasy, aby otrzymać pamiątkowy medal.

Terenowy marsz na orientację to pierwszy z dwunastu zaplanowanych na ten rok kroków do zdrowia, realizowanych przez średzki OSiR.