Uwaga kierowcy! Utrudnienia w tunelu na Placu Solnym

🟡 Drodzy Mieszkańcy, od 1 sierpnia zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu związana z modernizacją tunelu prowadzącego na Plac Solny w Środzie Śląskiej. Dojazd na Plac Solny będzie możliwy od strony ul. Daszyńskiego, zgodnie ze schematem zamieszczonym w komentarzu.

👩‍🎨🎨 Prace mogą potrwać do końca miesiąca, ale wierzymy, że efekt końcowy wynagrodzi chwilowe utrudnienia. Nad realizacją projektu czuwać będzie Małgorzata Bogucka – lokalna artystka i malarka. Na razie uchylamy jedynie rąbka tajemnicy i pokazujemy małą zapowiedź tego, co już wkrótce pojawi się w tym miejscu.

💛 Prosimy o cierpliwość, wyrozumiałość oraz stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Mamy nadzieję, że efekt końcowy sprawi, że warto było chwilę poczekać. Obiecujemy jedno – będzie pięknie!

Tymczasowa organizacja ruchu obowiązująca od 1 sierpnia 2026 roku.