Pod koniec kwietnia, dzięki wsparciu firmy HMT Polska, przed Urzędem Miejskim w Środzie Śląskiej pojawiło się dziewięć nowych jarzębin!
Poprzednie drzewka, które nie przyjęły się w tym miejscu, zostały przesadzone na tereny Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w naszej Gminie.
Teraz czas, by te nowe, piękne jarzębiny zyskały imiona – z Waszą pomocą!
Na czym polega zadanie?
W komentarzu po postem konkursowym na facebooku zaproponuj dwie nazwy:
• jedna powinna nawiązywać do Środy Śląskiej,
• druga do firmy HMT.
Zasady:
• Jeden uczestnik = jedno zgłoszenie (z dwiema nazwami)
• Organizatorzy mogą wybrać tylko jedną z zaproponowanych nazw
• Konkurs trwa do 31 lipca 2025 r.
• Maksymalnie dziewięciu zwycięzców otrzyma atrakcyjne nagrody
• Wręczenie nagród odbędzie się na scenie podczas tegorocznego Święta Wina
Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: [link]
Do dzieła! Czekamy na Wasze pomysły – niech nasze jarzębiny zyskają imiona, które będą je wyróżniać na lata!