Uwaga, mieszkańcy! Od dzisiaj, tj. 13 czerwca, przez cały przyszły tydzień prosimy, aby pojemniki na odpady pozostawić przed posesją do końca dnia.
W tym czasie firma FBSerwis będzie prowadzić ich czipowanie – to ważny etap, który pomoże w dokładnym monitorowaniu odbioru śmieci i rozwiązywaniu ewentualnych reklamacji w przyszłości.
Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.